Menetszél: Porsche 911 Carrera (993) (1994) – Légi dicsőség
A Porsche utolsó léghűtéses 911-es sorozat belépő modelljét próbáltuk ki.
Szívesen olvasnál tartalmakat offline is? Fizess elő az AzAutó magazinjára. Az előfizetés díja 9 960 Ft / év.
A Porsche utolsó léghűtéses 911-es sorozat belépő modelljét próbáltuk ki.
Az Kia EV6 valóban korszakot vált a Kiánál: a formanyelv mellett a technológia is vadonatúj. Eme világba az Air kivitel jelenti a belépőt, mi pedig éppen erre voltunk kíváncsiak.
A legtöbb Toyotából a hibrid az alap, a dízelek kihalófélben, így az egyetlen kérdés: maradt esélyük a normál benzineseknek? Erre is kerestük a választ.
Uploaded
Failed
|
Olyan technológiákat használunk, mint a cookie-k az eszközadatok tárolására és/vagy eléréséhez. Ezt a böngészési élmény javítása és a (nem) személyre szabott hirdetések megjelenítése érdekében tesszük. Ha beleegyezik ezekbe a technológiákba, akkor olyan adatokat dolgozhatunk fel ezen az oldalon, mint a böngészési viselkedés vagy az egyedi azonosítók. A hozzájárulás elmulasztása vagy visszavonása bizonyos funkciókat és funkciókat hátrányosan érinthet.