Hírek
Megjött a Kia új luxusautója
Koreában május óta forgalmazza a Kia új luxusautóját, a K9-et. A többi piac számára ötletesebb nevet találtak ki az ázsiaiak, az Opirus helyére lépő modell Quorisként kerül a kereskedésekbe. Az utolsó negyedévtől kapható.
Várható volt, hogy a Kia nem K9 néven dobja piacra a Koreában így forgalmazott új luxusautóját. Az Opirus helyére lépő modell a Quoris nevet kapta, 2012 utolsó negyedévétől lesz kapható bizonyos piacokon. Nem hiányoznak a prémiumkategóriás extrák az autóból, a head-up display mellett két 9 colos kijelzőt kaptak a hátsó utasok, az audiórendszerhez 17 hangszóró kapcsolódik.
A Quoris orrába 3,8 literes, 290 lóerős V6-os motor kerül, amelyhez nyolcfokozatú automata váltó kapcsolódik. Sávelhagyásra figyelmeztető rendszer, holttérfigyelő és adaptív tempomat is szerepel az extrák között. További részletek később derülnek ki.
Comments
Eseménynaptár
Friss anyagok

Nyáron újra csináljuk a fesztivált, találkozzunk Hévízen, a részletekért...

A gyújtógyertyák elsődleges feladata a levegő/üzemanyag keverék begyújtásához, valamint...

Az Autobest összeurópai zsűrije a Renault Austral-t választotta 2023...