Hírek
Autó2 védjegy per – végleg vége
Hosszú pereskedés zárult le, amelynek végén a Kúria mint felülvizsgálati bíróság 2019 májusában kimondta: az alperesek éveken keresztül bitorolták és jogsértő módon használták kiadónk védjegyét, az Autó2 című autós lap által.
Itt megnézhetik, elolvashatják az ítélet Kúria által készített és most megküldött anonimizált változatát.
Az eljáró bíróságok a Dömsödi Gábor és felesége tulajdonában volt céget 10 millió forintot meghaladó kártérítésre kötelezték – beleértve a késedelmi kamatot és perköltséget. Az ítélet formális elégtételadásra is kötelezte a céget, ilyen közleményt kell megjelentetnie.
Dömsödi Gábor és felesége, a tulajdonlásuk alatt e komoly jogsértést elkövető cégüket 2016 második felében átruházták gyermekeikre, de a cég a mai napig, jogerős bírósági kötelezések ellenére sem volt hajlandó jogkövető magatartást tanúsítani és teljesíteni az ítéletekben megállapított kötelezettségeit.
Comments
Eseménynaptár
Friss anyagok

Válaszoljon kérdéseinkre és két Suzuki Jimny közül Öné lehet...

Az Autobest 31 tagú összeurópai zsűrije a Frankfurti Autószalonon...